Jūsų graži šypsena – mūsų rūpestis

Dantų balinimas

Dantų balinimasKiekvienas nori džiaugtis sveikais dantimis ir akinančia šypsena. Deja, dantys dažnai praranda savo natūralų blizgesį. Dantų spalvos praradimą gali lemti įvairūs veiksniai, tokie kaip: senyvas amžius, įvairios dantų traumos, kai kurių medikamentų vartojimas, dažančios medžiagos, kurių yra maiste, gėrimuose (kava, žalioji arbata, raudonas vynas), cigaretės ir pan. Todėl šiuo metu yra siūloma visiškai saugus, klinikiniais tyrimais patvirtintas, dantų balinimas. Prieš dantų balinimą rekomenduojama atlikti burnos higienos procedūrą.
 
Tiems, kurie siekia greito efekto be jokių pastangų, siūlomas ofisinis dantų balinimas. Procedūra trunka apie valandą. Jos metu dantys yra ištepami specialiu balinamuoju geliu. Po procedūros dantys gali tapti jautresni, bet šis jautrumas po kelių dienų išnyksta. Parą po balinimo reikėtų vengti maisto, kuriame yra maistinių dažiklių, bei nerūkyti.
 
Be to, mūsų klinikoje yra balinami ir pavieniai negyvi dantys. Tokie dantys balinami iš vidaus, į danties kanalą įšvirkščiant specialios balinamosios medžiagos. Prieš procedūrą negyvi dantys yra patikrinami, ar kanalas užgydytas taisyklingai, kad nekiltų įvairių komplikacijų. Reikia pastebėti, kad dantų balinimas negyviems dantims atliekamas kartą per du metus, nes jie pakankamai dažnai keičia savo pigmentaciją.
 
Pacientams, kurie stokoja laiko, yra siūlomas dantų balinimas namuose. Prieš pasirenkant šį būdą būtina konsultacija, kurios metu įvertinama dantų būklė ir nuimami dantų antspaudai. Pagal paciento dantų formas yra pagaminamos specialios kapos. Jos užpildomos balinamuoju geliu. Pacientui belieka užsidėti kapas ant dantų nurodytam laikui dieną ar naktį. Gelis iš kapų neišteka, nes jos tvirtai priglunda prie dantų. Rezultatai matomi jau po 7 dienų, bet geriausias efektas bus pasiektas dantis balinant 10 dienų.
 
DANTŲ BALINIMO KAINOS
Dantų balinimas kapomis 500 Lt
Dantų balinimas kabinete (du vizitai) 200 + 250 Lt
 
Šiame kainyne yra nurodytos bazinės paslaugų kainos, t.y. paslaugų įkainiai esant vidutinei darbo apimčiai, sudėtingumui ir rizikai. Priklausomai nuo darbo apimties, sudėtingumo ir rizikos kainos gali būti didinamos ar mažinamos.
 
 
Registracija
 
Moksliniai tyrimai įrodė, jog dantų kariesas, periodonto ligos, nemalonus kvapas iš burnos ir kitos nemalonios burnos ertmės problemos - dažniausiai nepakankamai geros individualios burnos higienos pasėkmė.
 
Dantis valyti yra būtina, nes tik taip galime pašalinti akimi nepastebimą dantis dengiančią apnašų plėvelę, kuri sudaryta iš maisto likučių, mikroorganizmų ir jų veiklos produktų, seilių elementų. Kelias dienas neišvalę dantų, matome jau gerai akimi pastebimą minkštąjį apnašą (jo spalva varijuoja nuo baltos iki rudos). Jei šio apnašo nenuvalysime ilgiau, jis pradės mineralizuotis ir susiformuos dantų akmenys. Valydami dantis, šį minkštą apnašą pašaliname ir taip išvengiame burnos ertmės ligų.
 
Dantis valyti reikėtų ryte ir vakare. Po kiekvieno valgio rekomenduojama praskalauti burnos ertmę.
Nepamirškite, kad dantis reikia valyti ne tik dantų šepetėliu, bet ir tarpudančių siūlu arba tarpudančių šepetėliais. Nepamirškite nuvalyti ir liežuvio! Liežuvį galite valyti dantų šepetėliu arba sepcialiu liežuvio valikliu. Kodėl reikia valyti liežuvį? Todėl, kad ant liežuvio šaknies kaupiasi daugiausia mikroorganizmų, kurie sukelia negerą burnos kvapą ir nestabdomai dalijasi, taip formuodami apnašą ant liežuvio.
 
 
Daugiau D.U.K klausimų
tel. +370 5 2720744
mob.tel. +370 604 19888
registruokitės internetu
Partneriai
Compensa ERGO Puslapiai.eu SEB